آزمایشات و تاییدیه های عملهای چاقی

جهت انجام عملهای چاقی پس از بررسی های اولیه توسط جناب دکتر عرفانیان همچنین با توجه به قد و وزن, لایفستایل و سیستم تغذیه ای, در ابتدا نوع عمل فرد توسط دکتر عرفانیان مشخص می‌گردد. اما جهت ثبت نهایی و انجام قطعی عمل، وضعیت بدن نیز می‌بایست بصورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد. لیست و نمونه نسخه آزمایشات مورد نیاز جهت انجام قطعی همچنین صدور نوبت عمل به شرح ذیل می‌باشد:

 آزمایش خون: لیست کامل آزمایش خون به شرح ذیل است:

CBC, HbA1C, PT/INR, T3T4TSHAST, ALT, ALK.P, FBS, BUN, CRNa, K, Ca, P

در صورت ابتلای بیمار به دیابت حتما میبایست دو پارامتر زیر نیز به لیست آزمایشات اضافه شده و همراه با پارامترهای بالا انجام شوند:

C-peptite, Ser insulin

سونوگرافی: جهت بررسی وضعیت ارگان‌های درون‌شکمی از جمله: کبد،کلیه‌ها، کیسه صفرا

اندوسکوپی: جهت بررسی تخصصی وضعیت معده

تاییدیه قلب: تایید سلامت کامل قلب جهت بیهوشی و انجام عمل توسط متخصص قلب با انجام اکو و دریافت نوار قلب

نکات مورد نیاز جهت انجام آزمایشات

جهت دریافت نسخه آزمایشات و دیگر نامه‌ها از قبیل تاییدیه بیمه و … از مطب چنانچه در فرم دریافت نوبت عمل، گزینه مربوطه انتخاب گردد متقاضی یا نماینده وی میتواند در روزهای کاری مطب از ساعت ۱۹ به بعد به مطب مراجعه نموده و موارد مورد نیاز را از منشی محترم مطب سرکار خانم براتی دریافت نماید.

توجه داشته باشید که در این مرحله مراجعه تنها مربوط به دریافت لیست آزمایشات بوده و هیچگونه ویزیتی از متقاضی توسط جناب دکتر عرفانیان انجام نخواهد شد.

متقاضیان عزیزی که در اهواز سکونت نداشته و یا تمایل به انجام آزمایشات جهت انجام امور عمل بصورت آنلاین و غیرحضوری را دارند, جهت  دریافت لیست و انجام آزمایشات میتوانند از نسخه دیگر پزشکان محترم استفاده نمایند.

متقاضیان عزیزی که جهت انجام عملهای چاقی اقدام به دریافت نوبت عمل از سامانه مینمایند در صورتیکه از قبل آزمایشات مورد نیاز را انجام داده و به پیوست فرم مربوطه ارسال نمایند پس از بررسی پرونده در همان اولین مراجعه حضوری به مطب قادر به دریافت نوبت و تاریخ عمل همراه با برگ بستری بیمارستان خواهند بود.