نجات از چاقی

سامانه تخصصی جراحی های چاقی

دکتر مسعود عرفانیان

صدور نوبت مطب

با توجه به محدود بودن تعداد نوبت‌های صادر شده، عدم پاسخگویی تلفنی به معنای تکمیل نوبت در آن روز بوده و به معنای تعطیلی مطب نیست.

کلیه هماهنگیها در خصوص، صدور نوبت عمل، ارائه نتایج آزمایشات بصورت حضوری،  نغییر تاریخ و یا لغو نوبت عمل‌ها، امور مالی و بیمه‌ای ، دریافت هرگونه نامه، نسخه و گواهی و … تنها از طریق منشی‌های مطب انجام میشود. امور سامانه و فضای مجازی همچنین ثبت نوبت عملهای چاقی اگرچه به موازات مطب انجام میشود اما بصورت مجزا بوده و توسط ادمین انجام میگردد.

 

صدور نوبت مطب از طریق کلیه پیام رسانهای داخلی و خارجی، پیج اینستاگرام، سایت نجات از چاقی و دیگر سایتهای صدور نوبت بهیچ‌وجه انجام نشده و هرگونه نوبتی که بصورت آنلاین و روشهای فوق الذکر دریافت گردد، معتبر نبوده و مورد قبول نمی باشد.

دریافت نوبت مطب دکتر مسعود عرفانیان «فقط» از طریق حضوری و تلفنی انجام می‌گردد. بدلیل بالا بودن حجم مراجعین، در حال حاضر قطعی‌ترین روش مراجعه حضوریست، ضمناً ممکن است در هنگام مراجعه حضوری نیز نوبت شما برای همان روز، صادر نگردد. البته درصورت امکان ‌و پایین بودن حجم مراجعین و صلاحدید منشی‌های مطب نیز تلاش خواهد شد با مراجعین محترم دیگر شهرها همکاری بعمل آید. توجه داشته باشید، درصورت امکان به معنای قطعی بودن صدور نوبت برای مراجعین دیگر شهرها نمی‌باشد.

اهواز کیانپارس خیابان ۲ غربی فاز ۱ مجتمع پزشکی نوید طبقه پنجم

تلفن: ۰۶۱۳۳۳۸۰۷۵۲

موبایل: ۰۹۰۳۹۵۶۰۸۵۰

ساعت و روزهای کاری مطب: شنبه، یکشنبه، سه شنبه – ساعت ۱۸

 

توجه: ساعت شروع بکار مطب به معنای حضور جناب دکتر در همان ساعت در مطب نمیباشد. زمان اعلام شده مربوط به شروع کار مطب بوده و زمان ویزیت بیماران نزد جناب دکتر پس از حضور ایشان در مطب و توسط منشیهای مطب در نظر گرفته خواهد شد. حضور جناب دکتر به مطب همه روزه پس از انجام عمل‌ها در بیمارستان بوده که حساسیت و تعداد عملها، در زمان حضور ایشان در مطب تاثیرگذار خواهد بود.هرگونه تغییری هم در برنامه عمل‌ها، تاخیر زیاد یا لغو حضور جناب جناب دکتر در مطب بوجود آید ایشان ابتدا به مطب اعلام نموده و از جانب مطب، به متقاضیان و دریافت کنندگان نوبت آنروز اطلاع‌رسانی خواهد شد. سامانه نجات از چاقی هیچگونه اطلاع دقیق در خصوص برنامه زمانی جناب دکتر نداشته و تنها این موارد جهت اطلاع به عزیزان اعلام میگردد.

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به دکتر مسعود عرفانیان سلیم میباشد.